fbpx

Hizmetlerimiz

Proje Danışmanlığı

Çin’de bulunan ürünler için maliyet analizi ve raporlama, uygun tedarik zincirinin tespit edilmesi, kalite prosedürleri ve  kabul mekanizmaları konusunda hizmet verilmektedir.

İş Geliştirme

Gelen talepler doğrultusunda fizibilite çalışması yapılarak en az 5 tane tedarikçi bulunur. Bu tedarikçilerden numune üretimler istenir.

Özel Projeler

Askeri projeler, Askeri giyim ekipmanları ve özel projelerden oluşmaktadır. Ağırlıklı olarak teknolojik ürünlerde hizmet göstermekteyiz. Gelen müşteri taleplerine göre mühendislik ve tasarım hizmetleri verilir. Onay sürecinin ardından en uygun üretici bulunup onay süreci için ürün numuneleri alınır ve müşterinin onayına sunulur.

Üretim Destek ve Kalite Kontrol

Çin’de üretim yapan müşterilerimizin, ürünlerin istenilen standartlarda olup olmadığını, ölçülerini, adetlerini, ağırlıklarını ve sizin dikkat etmemizi istediğiniz diğer özelliklerin son kontrolünü yapar, son kontrolleri yapılan malların konteynırlara yüklenmesini fabrika ile beraber yaparız. Gerekli resim ve video çekimlerini yaparak size ayrıntılı olarak ulaştırırız.

Birinci sınıf iş planı danışmanı mı arıyorsunuz?